پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور سپاه در سازندگی و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و نقش آفرینی بسزای آن در تمامی عرصه ها، موجب رنج و خشم معاندین نظام و اشرار مسلح شده و برای تضعیف نظام اسلامی این نهاد انقلابی را نشانه گرفته اند.
علی کرد در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، گفت: بار دیگر کور دلان جیش الظلم، معاندین نظام، اشرار مسلح و مزدوران بیگانه طی اقدامی خصمانه و ضد انسانی، با حمله به اتوبوس پرسنل سبزپوش، پرافتخار، مومن، شجاع و مقتدر سپاه سبب رنجش خاطر و تالم و تاثر همه مردم فهیم و مرزدار استان شدند.
 
وی ادامه داد: اگرچه چنین حوادثی موجب غمگینی ملت ایران به ویژه مردم دلاور استان می گردد، اما دنیا باید بداند این ملت هر لحظه بیدارتر می شود و در راه تحقق آرمان ها و اهداف خود بیش از پیش مصمم است.

وی با بیان اینکه هدف این دشمنان کور دل تنها مزدوری اجانب و بیگانه گان است تصریح کرد: این جیره خوران و حامیان آنها با پی ریزی برنامه هایی مذبوحانه در چهلمین بهار آزادی ملت ایران، آمادگی برای حمله و امورات تروریستی و غیرانسانی در دهه مبارک فجر و راهپیمایی 22 بهمن داشتند؛ اما از آنجا که در آن حماسه توان عملیات نداشتند و همچون دفعات قبل در اجرای نقشه های شوم خود درماندند، این حمله تروریستی و جنایت غیر انسانی را در جاده عبور و مرور مردم مرتکب شدند.

وی خاطرنشان کرد: این کوردلان قطعا بدانند نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و حتی  آحاد مردم عادی با بررسی و تحقیق، اقدام به شناسایی آنها می کنند و بزودی و پس از دستگیری شان، انتقام خون پاک شهیدان را از آنها خواهند ستاند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان بدانند و آگاه باشند که اقتدار نظام، پاسداری از مرزها ،آرامش مردم و امنیت مرزها با این قبیل حرکات بزدلانه صدمه ای نمی بیند و به کوری چشم شان هر روز به اقتدار نظام جمهوری اسلامی افزوده می شود، از آحاد مردم استان خواست تا بیدار شوند، حرکت کنند و شناسایی دقیق را عملی و اجرایی نمایند.
 
وی افزود: همچنین به کلیه اقوام مستقر در سکونتگاه های مرزی توصیه می کنم تا در کنار نیروهای مسلح به پاسداری از مرزهای کشور بپردازند و خط خود را از این افراد انحرافی جدا کنند.

وی اذعان داشت: بی ترید با هر طایفه، گرایش و دیدگاهی که احساس شود با این گروه های انحرافی همسو و همگام است برخورد خواهیم کرد؛ چرا که بسیار سازش و مماشات کردیم و علیرغم شهادت فرزندان میهنمان برای حفظ آرامش و آسایش مردم دم بر نیاوردیم.

وی با اشاره به اینکه ضد انقلاب در حال سو استفاده از این صعه صدر و سکوت ماست گفت: این بار تصمیم قاطع و عزم و اراده داریم تا اگر احساس کنیم منطقه و یا حتی محله ای به چنین افکار شیطانی و خرابکارانه آلوده است، با قاطعیت تمام آن را به استحضار ملت رسانده و برخوردی شجاعانه با چنین افکار باطل داشته باشیم.

کرد با تاکید بر اینکه امروز باید مصلحت اندیشی را کنار گذاشت و با این دشمنان اسلام، نظام، ملت و انقلاب برخورد کرد اظهار داشت: همه اقوام و طوایف و گرایش های سیاسی آگاه باشند و بدانند که دشمن به دنبال بر هم زدن امنیت کشور و منطقه و آسایش مردم است؛ لذا ضروریست تا همگان در مورد این حادثه اعلام نظر واقعی و شفاف نمایند.

این مقام مسئول یادآور شد: حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول دفاع مقدس، در عرصه سازندگی و در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در ایران و نقش آفرینی بسزای آن در تمامی عرصه ها، موجب رنج و خشم معاندین نظام و اشرار مسلح شده؛ به همین دلیل است که دشمنان برای تضعیف نظام این نهاد انقلابی و اسلامی را نشانه گرفته اند، اما کور خوانده اند.

وی با بیان اینکه سپاه ما امروز با اقتدار، شجاع، محکم و استوار با سلاح ایمان از اسلام و قرآن و آزادی و انسانیت دفاع می کند و با چشمانی همیشه بیدار از کیان ایران اسلامی پاسداری می کند گفت: این سپاه است که در مرزها امنیت، و در روستاها و شهرها آبادانی را برای مردم به ارمغان آورده و در تمام زمینه ها به مردم خدمات شاخص ارائه کرده است؛ همه باید قدردان زحمات و خدمات مدافعین امنیت و پاسدار خون شهدا باشیم و در مقابل خصم دشمنان کوردل بایستیم، چرا که هر شخص و هر طیفی که سکوت کند، طرف حسابش این مردم و نیروهای مسلح خواهند بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لازم است تا در عمل نشان دهیم که دل داده به این نظام هستیم و تا آخرین قطره خون از اهداف بلند و عالیه انقلاب اسلامی و سپاه  پاسداران اسلام دفاع می کنیم.

وی با اشاره به اینکه تروریست کسی است که با لباس مبدل و حرکاتی خفاش مانند و دزد صفت در پی فرصتی برای خرابکاری و تجاوز به امنیت و تمامیت ارضی یک کشور است اذعان داشت: ننگ بر کوردلانی که مزدور اجانب شده اند و با پخش اخبار جنایت های ننگین و اعمال مذبوحانه شان در توهم و خیال آسیب زدن به این نظام اند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، ضمن درخواست از وزارت امور خارجه، شورای امنیت ملی و کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی برای در دستور کار قرار دادن و پیگیری جدی و فوری  این مساله گفت: اینجانب به نمایندگی از طرف مردم استان برای روح بلند شهیدان این حادثه علو درجات و برای بازماندگان این حادثه صحت و سلامت را از خدا خواستارم؛ باشد که بزودی ریشه ظلم و ستم این خود فروختگان را خشکانده و پایگاه هایشان را در هر نقطه از جهان بر سرشان ویران کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۷۷۸


ارسال