سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸
در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر مطرح شد؛
تروریستهای ترسو توان رویارویی مستقیم با شیربچگان ولایت را ندارند/ بیانیه رهبری چراغ راه را برای ما برافروخت
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: تروریستهایی که این کارهای زشت را مرتکب می شوند به شیعه کشی افتخار نکند زیرا پرونده آنها در تاریخ روشن است و مشخص است سرانجام آنها به کجا منتهی می شود.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر با اشاره به حادثه تروریستی حمله انتحاری به اتوبوس کارکنان سپاه پاسداران اظهار کرد: کسانی که به سختی مرزداری می کنند انسانهایی بزرگ و با اجرو منزلت در راه خدا هستند و از دنیا رفتنشان نیز با اجر و فضیلت است آنوقت یک عده انسانهای رذل و پست فطرت این مرزداران را به شهادت می رسانند و بعد از آن نیز به این عمل زشت افتخار می کنند و این تروریستها نیز همان شجره ملعونه خوارج و مشرکان صدراسلام هستند که به هیچ وجه جرات روبرویی با شیربچگان ولایت را ندارند.

امام جمعه ایرانشهر ادامه داد: تروریستهایی که این کارهای زشت را مرتکب می شوند به شیعه کشی افتخار نکند زیرا پرونده آنها در تاریخ روشن است و مشخص است سرانجام آنها به کجا منتهی می شود و داعش نیز از همانند خوارج بود اما خداوند شاخ آنها را شکست و مانند سگانی پست متواری شدند.

وی تاکید کرد: این تروریست ها بی عقل هستند زیرا اگر آنها فهم داشتند درمی یافتند که مهره امریکا شدند و دست از این کارها بر میداشتند اما آنها احمق هستند و مرام این حرام زادگان چون با پولهای نفت سعودی ها و اسرائیلی ها تامین می شوند چیزی جز این نخواهد بود.
 
حجت الاسلام ابطحی در خطبه های دوم نماز جمعه امروز ایرانشهر با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: خصوصیت بارز جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این بود که با حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی، کشور و نظام اسلامی با قدرت و صلابت وارد دهه پنجم شد.

امام جمعه ایرانشهر با توجه به بیانیه رهبری درباره گام دوم انقلاب اظهار کرد: رهبری با این بیانیه چراغ راه را برای ما برافروختند و مسیر راه را برای ما ریل گذاری کردند.

وی ادامه داد: نکات مهم این بیانیه این است که مذاکرات با آمریکا هیچگونه سودی نخواهد داشت که البته بیشترین تاکید ایشان بر این موضوع بود و مسئولان باید از گذشته درس بگیرند چون آنها در هیچگدام از مواردگذشته به وعده های خود عمل نکردند.

حجت الاسلام ابطحی تصریح کرد: نکته دوم سخنان رهبری عدم اعتماد مسئولان کشور به سران اروپایی بود و در ادامه حضرت آقا تاکید بر جوانگرایی و اعتماد به جوانان در ادامه مسیر انقلاب داشتند.

وی همچنین در پایان با اشاره به کنفرانس ضد ایرانی ورشو تاکید کرد: آمریکایی ها در برگزاری این نشست هدفشان این بود که مطالب مطرح شده در آن ضد ایران باشد تا بتوانند به نظام فشار وارد کنند اما به هدفشان نرسیدند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۸۱۹


ارسال