شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ,21 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷
در یادواره شهید میرحسینی مطرح شد؛
منش شهید میرحسینی همچنان زنده است/ همانند عملیات کربلای 4 امروز هم خطر نفوذ حس می شود
 
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: هدف از برگزاری یادواره شهید میرحسینی این است که همه بدانند راه، روش و تفکر شهید میرحسینی همچنان زنده است.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ یادواره سرلشکر شهید حاج قاسم میرحسینی با حضور امام جمعه ایرانشهر، فرماندهان نظامی و انتظامی، فرماندار و مسئولان ادارات شهرستان ایرانشهر، خانواده معظم شهدا و جمع کثیری از مردم این شهرستان برگزار شد.
 
سرهنگ حسین پودینه با اشاره به حادثه تروریستی زاهدان اظهار کرد: حرکت مذبوحانه مزدوران استکبار که منجر به شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی شد را محکوم و علو درجات را برای آنها از خداوند منان خواستارم.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر بیان کرد: هدف از برگزاری یادواره های شهید میرحسینی در جای جای استان سیستان و بلوچستان این است که همه بدانند راه، روش و تفکر شهید میرحسینی همچنان زنده است.
 
وی ادامه داد: اگر دیروز شهید میرحسینی ها توانستند جبهه را اداره کنند امروز هم جوانان مومن و انقلابی در قالب کارهای جهادی می توانند راه شهید میرحسینی را ادامه دهند و تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی نیز ادامه دادن به همین تفکر شهید میرحسینی است.
 
پودینه تصریح کرد: شهید میرحسینی در عملیات کربلای 5 به شهادت می رسد و قبل از آن نیز عملیات کربلای 4 بخاطر نفوذ به شکست می انجامد و امروز نیز همان نفوذ باعث شده در جنگ اقتصادی با مشکل مواجه شویم که باید مراقبت بیشتری شود.
 
وی خاطر نشان کرد: پیام اساسی این یادواره نیز این است که تفکر شهید قاسم میرحسینی برای همیشه باید زنده نگاه داشته شود و این شهید بزرگوار در دل مردم این استان جاودان خواهد بود.
 
سرهنگ پودینه با اشاره به لقب شهید میرحسینی تصریح کرد: مهمترین لقب را رهبری به ایشان داده اند که شهید حاج قاسم میرحسینی سیدالشهدای سیستان و بلوچستان است و ایشان در جای دیگری نیز می فرمایند من معلمان سیستان و بلوچستان را باخصوصیات این شهید بزرگوار می شناسم.

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم اظهار داشت: 40 روز قرار است با شهید میرحسینی همراه باشیم و ویژه برنامه هایی را با کمک ستاد مردمی شهید میرحسینی برگزار کنیم که به همین مناسبت دومین یادواره از این چهل روز را در شهرستان ایرانشهر در حال برگزاری هستیم.

علیرضا کیخا ادامه داد: مهمترین پیامی که این یادواره دارد این است که حاج قاسم میرحسینی به عنوان یک الگو و شخصیت مردمی به مردم معرفی شود و امروز شهید میرحسینی در اقدامات محرومیت زدایی و خدمتگذاری در هیبت جوانانی که در مناطق محروم در حال خدمت هستند، متجلی شود و همه بدانند قاسم زنده است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۸۶۸


ارسال