دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
با پرداخت بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان جویای کار زمینه اشتغال 2 هزار نفر در ایرانشهر فراهم شد.
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ فرماندار ایرانشهر در جلسه کمیته اشتغال این شهرستان گفت: این اعتبارات در قالب 700 طرح در بخش‌های کشاورزی، دامداری، صنايع دستي، شیلات و بنگاه‌های کوچک اقتصادی پرداخت شده است.

نبی بخش داودی بر پیگیری مسئولان اجرایی شهرستان برای جذب اعتبارات اشتغال‌زایی تاکید کرد و افزود: مسئولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید نسبت به جذب اعتبارات اشتغال تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال بیان کرد: شهرستان ایرانشهر با دارا بودن پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه ، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را دارد.

وی با بیان اینکه در سال جاری سهم شهرستان ایرانشهر 560 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال 2 هزارو 668 نفر پیش بینی شده است، تصریح کرد: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی سرعت و دقت داشته باشند تا این تسهیلات منجر به ایجاد اشتغال شود و مسئولان ادارات هم از سوی ادارات کل مربوطه تلاش کنند تا اعتبارات اعلام شده بطور کامل جذب شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۰۴۶


ارسال