پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
به منظور افزایش ایمنی تردد در محور های مواصلاتی؛
اجرای 63 مانور جاده ای در سیستان وبلوچستان/ 3هزار گردنبند شبرنگ شتر در استان توزیع شد
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از نصب3هزار گردنبند شبرنگ مخصوص شتر در استان خبر داد و گف: این گردنبندهای شبرنگ در هنگام برخورد نور بازتاب مناسبی داشته و شترهای ساکن در جاده را قابل رویت می کند.
علی خانقائی در تشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: در راستای کاهش تلفات و تصادفات رانندگی در 9 ماه نخست سال جاری 63 مانور جاده ای معادل 504 ساعت کار کارشناسی جهت کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی برگزار شده است.

وی گفت: در این مانورها هزار و 615 دستگاه ناوگان عمومی مورد بازدید قرار گرفته اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به توزیع پنج هزار و 150 عدد کلاه ایمنی مخصوص موتور سواران به صورت رایگان در استان، افزود: نصب سه هزار و 700 عدد شبرنگ مارکر در روستاهای هدف به همراه آموزش های ترافیکی به چهار هزار و 600 نفر راکب موتور سیکلت، تهیه و توزیع 648 عدد کپسول آتش نشانی بین رانندگان وسایل نقلیه وانت بار در محور های روستایی،اهدای 200 مثلث تاشوی احتیاط به رانندگان را از دیگر اقدامات انجام شده توسط  این اداره کل عنوان کرد.

خانقائی در ادامه ایمن سازی 42 باب مدرسه، تهیه و نصب سه هزار عدد گردنبند شبرنگ مخصوص شتر جهت ایجاد دید در شب را، از جمله مهمترین اقدامات این اداره کل در راستای افزایش ایمنی تردد در جاده های استان بیان کرد.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۰۵۵


ارسال