يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد نوید بخش آینده ای روشن از مرز تا قلب کشور است.
علیم یارمحمدی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: قطعاً فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری همچون گذشته کارساز و دارای خیرات و برکات زیادی است.

وی ادامه داد: تمامی نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به طور جد پیگیر تحقق کامل این بیانیه هستند که برقراری توازن عمومی در کل کشور یکی از ضروری ترین نکات مورد تاکید در این بیانیه است.

وی با اشاره به اینکه عملیاتی کردن تمامی مفاد این بیانیه می‌تواند زمینه توسعه دوچندان کشور از مرزها تا قلب کشور را فراهم کند خاطرنشان کرد: تمامی نهادها اعم از دولت و مجلس نسبت به اجرای دقیق این بیانیه همسو و هم رای هستند که در همین زمینه تمامی نقاط ضعف و قوت دستگاه ها شناسایی شده است.

وی ادامه داد: تاکید رهبری به نقش جوانان در این بیانیه می تواند آغازی بر دوران شکوفایی این قشر پویا و فعال باشد و همان طور که پیش بینی میشد تاکنون بیانیه گام دوم رهبری مورد استقبال اکثر قریب به اتفاق جوانان، ائمه جمعه، مدیران و مردم کشور نیز قرار گرفته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۲۰۲


ارسال