جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: بارندگی های روز گذشته در زاهدان موجب گیر افتادن و مختل شدن حرکت خودروها در معابر، آبگرفتگی در اماکن مختلف و اتصالی در سیم‌ های برق شد.
خسرو سراوانی در گفتگو با عصرهامون، اظهار داشت: با شروع بارندگی در شهر، تمامی نیروهای آتش‌ نشانی در 10 ایستگاه عملیاتی به صورت آماده‌ باش درآمدند و حتی در برخی از مناطق که احتمال بروز حادثه وجود داشت استقرار خودرویی نیز انجام شد.

وی در ادامه به ارائه آمار عملیات های این سازمان در پی بارش شدید شب گذشته و جاری شدن سیلاب در زاهدان پرداخت و تصریح کرد: عملیات های آتش نشانی تا ساعت 9 صبح امروز حاکی از 277 درخواست از کمک رسانی بوده که 120 مورد آن ناشی از آبگرفتگی منازل، 140 مورد گیر افتادن و خرابی خودروها در جریان آب، 10 مورد سقوط درختان، 5 مورد حریق و 2 مورد ریزش آوار بوده که روند امداد رسانی تا پایدار شدن شرایط جوی همچنان خواهد داشت.
 
سراوانی با بیان اینکه نیروهای آتش نشانان همچنان در حالت آماده باش و مشغول عملیات و محاسبه میزان دقیق خسارات مالی باید از سوی کارشناسان بخش های مربوطه انجام شود هستند،گفت: متاسفانه ریزش آوار منجر به فوت یک دختر بچه 7 ساله در زاهدان شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۳۸۱


ارسال