چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸
پلمپ يک واحد صنفی اغذيه فروشی در چابهار
 
مسئول بهداشت محيط و حرفه اي شبكه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: يک واحد صنفی اغذيه فروشی به دليل عدم رعايت نواقص بحرانی در چابهار پلمپ شد.
به گزارش عصرهامون، پرويز ياراحمدزهي در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: در آستانه نوروز نظارت بر اغذيه فروشي ها و قنادي ها و نانوايي ها تشديد شده است،
وی با اشاره به علت پلمپ واحد صنفی مربوطه افزود: با نمونه برداري هايي که از مواد غذايي اين واحد صورت گرفت آلودگي هايي در مواد غذايي آن مشاهده شد که توسط واحد بهداشت و محيط حرفه اي به مدت يك هفته در تاريخ ١١ اسفندماه ٩٧ پلمپ شد.
مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان چابهار ادامه داد: در راستاي اجراي طرح تشديد نظارت بر واحدهاي صنفي، نمونه برداري از اغذيه فروشي ها، قنادي ها و واحدهايي که داراي مواد غذايي است انجام مي شود و در صورت مشاهده تخلف برخورد لازم صورت مي گيرد.
وی با اشاره به نظارت روزانه تاکید کرد: در همين راستا بازديد و پايش واحدهاي حساس عرضه مواد غذايي به طور منظم و هدفدار در دو شيفت صبح و عصر انجام مي شود.
یاراحمد زهی در پایان خاطر نشان کرد: مردم می توانند هر گونه تخلف در زمینه مسایل بهداشتی و غذایی را به مراکز بهداشتی یا سامانه ١٩٠ اعلام نمایند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۴۹۲


ارسال