چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ,11 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از برپایی 1059 پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری در استان خبر داد.
مهدی میرامامی در گفت و گو با عصرهامون  با اشاره به برگزاری جشن احسان و نیکوکاری در 1059 پایگاه ثابت و سیار در استان، اظهار کرد: 288 پایگاه در مدارس، 253 پایگاه در مساجد، 65 واحد مرکز نیکوکاری، 185 پایگاه ثابت و 556 پایگاه سیار به منظور دریافت کمک‌های خیران و نیکوکاران استان دایر می‌شود.
 
وی با اشاره به برنامه زمان بندی مشخص ادامه داد: در سطح ادارات کمیته امداد شهرستان‌های این استان نیز ستاد جشن نیکوکاری تشکیل و با مشارکت فرمانداران، بخشداران، ائمه جمعه و جماعات، بسیج تمام امکانات و نیروی انسانی تلاش می‌کنیم اقدام شایسته‌ای را در راستای تهیه بسته‌های معیشتی و هدایا برای تحویل میان خانواده‌های ایتام و نیازمند داشته باشیم.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از نواختن زنگ نیکوکاری در مدرسه دوره اول متوسطه مجتمع حضرت معصومه (س) با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و دانش آموزان شهرستان زاهدان خبر داد و افزود: این مراسم به صورت نمادین در 28 مدرسه دیگر نیز برگزار می شود.
 
میرامامی خاطرنشان کرد: 17 اسفند ماه نیز در میعادگاه‌های نمازجمعه اهل تسنن و تشیع پایگاه‌های کمیته امداد امام (ره) جهت جمع آوری کمک های مردم مومن و نیکوکار استان مستقر است و از طریق تریبون مقدس نماز جمعه روحانیون و علما نسبت به تبیین این موضوع خواهند پرداخت.
 
وی گفت: سال گذشته مبلغ 80 میلیارد و 478 میلیون و 143 هزار ریال و سال 96 مبلغ 77 میلیارد و 779 میلیون و 124 هزار ریال کمک از مردم نوع‌دوست استان جمع‌آوری شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 68 درصد افزایش داشته است.
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به راه‌های پرداخت کمک‌های نقدی و غیرنقدی، بیان کرد: نیکوکاران سیستان و بلوچستان می توانند از طریق شماره حساب ۰۱۰۷۰۷۳۴۳۴۰۰۶ کمیته امداد سیستان و بلوچستان نزد بانک ملی و سامانه الکترونیکی #۰۵۴*۸۸۷۷* و یا تلفن گویا 0968877 کمک های خود را در طول سال به افراد نیازمند اهدا کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۵۰۲


ارسال