چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ,28 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
صبح امروز استان سیستان وبلوچستان میزبان 3 شهید گمنام شد، مردان بی ادعایی که سالها پیش در دوران دفاع مقدس دل از دنیا کندند و به میدان نبرد با دشمن رفتند تا از وطن خویش دفاع کنند.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز استان سیستان وبلوچستان میزبان 3 شهید گمنام دوران دفاع مقدس شد، همان مردان بی ادعایی که به ندای رهبر خود لبیک گفتند و لحظه ای آرام نداشتند، شهدایی که همه آنها در وصیت نامه هایشان افراد را به پیروی از ولایت دعوت کرده اند، شهدایی که تا پای جان ایستادند و به پیروزی رسیدند.

اگر چه امروز آسمان زاهدان بارانی است اما مردم با حضور در فرودگاه بین المللی زاهدان همه منتظرند، منتظر ورود پیکر مطهر پاک شهدا، چرا که با ورود پیکر پاک سه شهید گمنام دفاع مقدس بار دیگر فضای شهر آکنده به عطر معطر شهادت شد.

در میان جمعیتی که به استقبال از شهدا آمده اند، مادران و دخترانی هستند که ایستاده و اشک در چشمانش حلقه زده، لحظه‌ها اینک آسمانی است، گویی زمان از حرکت ایستاده و زمین و آسمان با هم پیوند خورده‌اند، استقبال گسترده مردم از پیکر مطهر شهدا غیرقابل وصف است.

به گزارش عصرهامون هم اکنون در 48 نقطه از استان سیستان وبلوچستان پیکر پاک و مطهر 112 شهید دوران دفاع مقدس به خاک سپرده شده که با ورود این سه شهید آمار شهدای گمنام در این خطه از کشور به 115 مورد می رسد.

گفته می شود پیکر پاک این سه شهید نیز روز یکشنبه 19 اسفند ماه همزمان با شهادت امام هادی(ع) در زائرسرای امام رضا(ع)، ستاد فرماندهی مرزبانی استان و دانشگاه فرهنگیان در زاهدان تدفین می شوند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۵۸۴


ارسال