دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ,27 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:مسئولین و دولتمردان باید همه توان خود را برای اجرای منویات رهبرانقلاب درباره گام دوم انقلاب و برنامه های آن به کار ببندند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد:انسان که دارای اراده و اختیار است، می‌تواند در مسیری حرکت کند که به کمالِ خاص وجودی‌اش نائل شود،نیت صحیح انسان همراه با نیروی ایمان سبب قدرت می شود.
وی افزود: ماه رجب ماه پرفضیلتی است که عبادات خاص خود را دارد این ماه یکی از پرفضیلت ترین ماه های سال است به طوری که پروردگار این ماه را در میان بهترین ماه ها معرفی کرده است،پیامبراکرم سفارش زیادی به انجام عبادات خاص این ماه کرده است و رجب فرصتی برای انجام اعمال مستحبی و نزدیک شدن به خداوند متعال است.
وی خاطرنشان کرد: مسئولین و دولتمردان باید همه توان خود را برای اجرای منویات رهبر انقلاب درباره گام دوم انقلاب و برنامه های آن به کار ببندند و برنامه هایی طراحی کنند که سبب حفظ و تحکیم انقلاب و افزایش قدرت کشور شود، گام دوم انقلاب باید استوارتر و با اتحاد و انسجام بیشتری برداشته شود.
مولوی ریگیان پو تاکید کرد:شهرستان مرزی میرجاوه به خاطر بارندگی های اخیر در معرض سیل قرار گرفت مسئولین باید چاره اندیشی کنند تا در صورت تداوم بارش ها مردم دچار اسیب نشوند متاسفانه سه شهید مرزبان در جریان سیل اخیر داشتیم و باید جلوی تکرار این حوادث گرفته شود و تدابیری اتخاذ شودتا برجک ها و سربازان ما اسیب نبینند.
وی اذعان کرد: در شکل گیری، پیروزی و حتی تا اوایل انقلاب، مساجد جایگاهی که در صدر اسلام داشتند را دوباره پیدا کردند
انقلاب ما برگرفته از مساجد بود و باید برنامه های فرهنگی را برای نسل جدید در مساجد برنامه ریزی کنیم و به تاکیدات رهبر درخصوص مساجد توجه ویژه شود در واقع رونق بخشی به مساجد از طریق احیای برنامه های فرهنگی، هنری، علمی، آموزشی، مشاوره ای برای در امان ماندن از تیرهای زهرآگین فتنه دشمنان و تقویت صفوف نماز جماعت باید مورد توجه قرار بگیرد و این در کانون فرهنگی مساجد ممکن می شود.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۱۶


ارسال