دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷
در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر مطرح شد؛
ماه رجب ماهی پربرکت و مقدمه ای برای ماه میهمانی خداست/ لیبرال ها با برجام بلایی بالاتر از جنگ بر سر کشور آوردند
 
امام جمعه ایرانشهر گفت: لیبرال های غربگرا با برجام جوانها را بیکار و مردم ما راشرمنده خانواده های خود کردند، مگر جنگ بلایی بالاتر از این به سر مردم ما می آورد؟
به گزارش عصرهامون ؛ به نقل از پهره ؛ حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته ایرانشهر با سفارش به پیشه کردن تقوای الهی در همه امور اظهار کرد: انسانهای مومن در دنیا به یاد خداوند است و خود را محاسبه می کنند و به ظاهر عالم اعتنایی ندارد.

امام جمعه ایرانشهر با اشاره به شروع ماه پربرکت رجب تصریح کرد: ماه رجب ماهی پربرکت و مقدمه ای برای ماه میهمانی خداست و کسی که می خواهد به میهمانی خداوند برود کسب آبرو می کند و این یعنی لباس نو می پوشد و طهارت می کند که ماه رجب همان ماه کسب آبرو در پیشگاه خداوند است.

وی با اشاره به ولادت امام باقر(ع) تاکید کرد: توصیه هایی که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان کرده اند بر گرفته از سخنان امام باقر(ع) است همانگونه که ایشان فرموده اند انسان باید مسئولین پذیر باشد نه مسئولیت گریز اما متاسفانه برخی از مسئولین ما از مسئولیت های خود شانه خالی می کنند.

ابطحی ادامه داد: مسئولین کشور باید در این نقطه حساس از زمان، از تجربه های گذشته بهره گیرند و ببینند انقلاب کجا حرکتش کند شد و کجا پیشرفت کرد و برای پیشرفت نظام اسلامی نگاه انقلابی داشته باشند.

وی در ادامه خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ایرانشهر با اشاره به روز راهیان نور بیان کرد: یکی از ابتکارات بسیار با برکت، همین راهیان نور بود که جوانان با فرهنگ شهادت، ایثار و فداکاری آشنا شوند و جوانان زیادی با قرار گرفتن در جبهه ها مسیر زندگیشان عوض شد.

حجت الاسلام ابطحی با توجه به اضافه گویی رئیس جمهور فرانسه درباره جنگ با ایران خاطرنشان کرد: آقایان گاهی می گویند که برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشت و گاهی نیز می گویند وقتی ما مسئولیت گرفتیم این اتفاق افتاد در حالی که رهبری به قطعیت جواب این اظهارات را داده و فرمودند حضور مردم بود که سایه جنگ را از کشور برداشت.

 وی ادامه داد: این که مسئولین سخن یک مشرک الکلی را قبول کرده و سخن رهبر خود را بیان نمی کنند تعجب دارد و باید به آنها بگوییم در همان زمان برجام سردار سلامی گفتند میز مذاکره را ترک کنید و دشمنان را به ما واگذار کنید زیرا ایران کشور ضعیفی نیست.

ابطحی در پایان تاکید کرد: امروز هم تمامی دشمنان به چیزی که می خواستند با همین لیبرال های غربگرا رسیدند زیرا با همین برجام جوانها را بیکار و مردم ما راشرمنده خانواده های خود کردند مگر جنگ بلایی بالاتر از این بر سر مردم ما می آورد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۲۱


ارسال