دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ,27 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار دلگان گفت: عده ای سودجو و کلاهبردار با پوشش کارکنان شبکه بهداشت در این شهرستان مبادرت به امور درمانی غیر مجاز میکنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، پیرو انتشار مطلبی در خصوص فعالیت گروه درمانی وابسته به داعش در دلگان صحت و سقم این ماجرا را از فرماندار این شهرستان جویا شدیم.

مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار ما با تکذیب‌ و رد ادعای مطلبی با عنوان فعالیت گروهی درمانی در شهرستان دلگان وابسته به داعش در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، اظهار کرد: این افراد عده ای سودجو هستند و از اعتماد و صداقت مردم این منطقه برای رسیدن به اهداف خود که همان کلاهبرداری است استفاده می کنند.

فرماندار دلگان تصریح کرد: این افراد که خود را از کارکنان شبکه بهداشت معرفی می کنند در سطح منطقه مبادرت به امور درمانی غیر مجاز و به خصوص دندان پزشکی میکنند.

وی ادامه داد: مردم دلگان و به خصوص بخش جلگه چاه هاشم در صورت مشاهده این افراد کلاهبردار ضمن آگاه بودن نسبت به این موضوع مراتب را به پلیس و مرکز بهداشت این شهرستان اطلاع رسانی کنند تا افراد مذکور دستگیر و تحویل مقامات قضایی شوند

این مسئول ادامه داد: افرادی که در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها حضور دارند از انتشار چنین مطالبی که موجب تشویش اذهان عمومی و نگرانی مردم می شوند خودداری کنند.

شجاعی خاطرنشان کرد: قطعا با این افراد که خود را از کادر درمانی معرفی کرده و موجب نگرانی و همچنین آسیب رساندن به مردم هستند برخورد قانونی خواهد شد.

شهرستان دلگان در ۴۷۵ کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۳۱
مرجع : عصرهامون


ارسال