شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ,25 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
برخی از کارمندان بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند از عدم پرداخت معوقات شامل اضافه کار، حقل لباس و کودک ابراز گلایه کردند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین مسائل در نزدیکی ایام عید پرداخت مطالبات و اضافه خدمات کارکنان ادارات مختلف است که می تواند بسیاری از مشکلات خانواده ها را در جهت تامین نیاز های اولیه زندگی مرتفع سازد.

با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین گرانی بی مورد برخی از اجناس توسط افراد سود جو در نزدیکی نوروز بسیاری از کارکنان ادارات به مطالبات اضافه کار خود نیاز خواهند داشت.

در همین رابطه برخی از کارمندان بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند از عدم پرداخت معوقات خود ابراز گلایه کردند.

یکی از پرستاران این بیمارستان به خبرنگار اوشیدا گفت: کلیه معوقات شامل کلینیک، اضافه کار، حق لباس، حق مهد کودک از تیر ماه سال قبل پرداخت نشده است.

وی افزود: با توجه به سختی کار پرستاران و همچنین بعد مسافت و اضافه کار ۷۰ ساعته در ماه پرستاران نزدیک به دو سال است که معوقات خود را دریافت نکرده اند. 

وی همچنین خاطرنشان کرد: این در حالی است که بیمارستان های شهرستان زهک و بیمارستان امام خمینی (ره) زابل تا ۴۵درصد معوقات کل سال ۹۶ را با کارکنان خود تسویه کردند.

رحمتی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل همچنین در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: اضافه پرداخت های کارکنان و پرستاران بیمارستان های منطقه سیستان بر اساس درآمد بیمارستان ها انجام می گیرد.

وی افزود: بیمارستان شهدای شهرستان هیرمند تنها بیمارستانی در منطقه سیستان است که از درآمد پایینی برخوردار است و تا کنون همین امر باعث شده تا معوقات کارکنان پرداخت نشود.

رحمتی خاطرنشان کرد: اکثر مراجعه کنندگان این بیمارستان از روستاهای اطراف شهرستان هیرمند هستند و عدم حضور کارمندان و پرستاران در این بیمارستان باعث می شود تا این بیماران مسافت بالایی را به زابل و زهک مراجعه کنند لذا حضور پرستاران در ساعات مختلف امری ضروری تلقی می شود.

وی همچنین گفت: قرار است در هفته های جاری برخی از معوقات کارکنان پرداخت شود .

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۴۹


ارسال