يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
ستاد مدیریت بحران سیستان وبلوچستان به دلیل شدت بارندگی و شرایط نامساعد جوی امروز تمامی مدارس مقطع ابتدایی شیفت صبح در زاهدان را تعطیل کرد.
به گزارش عصرهامون، بر اثر بارش باران در زاهدان که از شب گذشته تا کنون ادامه دارد مدارس شیفت صبح زاهدان با تاخیر از سوی ستاد مدیریت بحران تعطیل اعلام شد.

عبدالرحمن شهنوازی، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان در خصوص تاخیر در اعلام تعطیلی مدارس اظهار کرد: بر اساس شرایط جوی تمام فرمانداران در خواست تعطیلی مدارس را به ستاد بحران اعلام و بعد از تصمیم گیری نتیجه قطعی اعلام و اطلاع رسانی انجام می شود.

فرماندار نیمروز 5 بامداد امروز بر اساس آبگرفتگی معابر و وزش باد درخواست خود مبنی بر تعطیلی مدارس شیفت صبح در مقطع ابتدایی را به ستاد مدیریت بحران اعلام کرد که با آن موافقت شد.

تا ساعت 7 و 15 دقیقه صبح از سوی فرمانداری زاهدان درخواستی مبنی بر تعطیلی مدارس به این ستاد اعلام نشد و این موضوع با تاخیر در تعطیلی مواجه شد، هم اکنون مقاطع شیفت صبح ابتدایی زاهدان نیز به علت بارش باران و آبگرفتگی معابر تعطیلی اعلام شد.

علی ملاشاهی رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی استان هم از بارش باران به اندازه 5 تا 8 میلی متر در زاهدان خبر داد و گفت: این شرایط تا ظهر امروز ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۶۶۲


ارسال