دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
حضور هنرمندان مجارستانی در کارگاه دانش آموزی پیوند طبیعت و هنر چابهار
 
رئیس آموزش و پرورش چابهار از ساخت دست سازه های هنری در کارگاه پیوند طبیعت و هنر توسط دانش آموزان برای اولین بار در چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، حسن نوروزی در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: کارگاه پیوند طبیعت و هنر با حضور هنرمندان مجارستانی در بین دانش آموزان آموزشگاه دخترانه نمونه دولتی راه انبیاء چابهار اجرا شد.
وی با اشاره به هدف برگزاری این کارگاه افزود: این کارگاه با هدف شکوفایی و بروز توانمندی دانش آموزان در حیطه هنری برگزار شد.
معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان چابهار ادامه داد: تاکید بر حفظ آیتم های زیست محیطی به نحوه بکارگیری عناصر اقلیمی و موجود در طبیعت در دست سازه های هنری توسط هنرمندان خارجی اجرا و آموزش داده شد.
وی توجه به تحصیل عملی در دروس را مهم دانست و تاکید کرد: تئوری بخشی از علم است اما عملیاتی شدن علوم باعث نتیجه دهی مفید خواهد شد که بایستی ترویج آن بیش از پیش در بین دانش آموزان گسترش یابد.
نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: طبق منویات ارزشمند مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بایستی تولید و پیشرفت علم در کشور افزایش یابد و دانش آموزان با تلاش فراوان به این مهم دست خواهند یافت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۷۰۰


ارسال