پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ,23 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷
با هدف کاهش مخاطرات چهارشنبه آخر سال؛
اولین مانور آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری در مدارس زاهدان برگزار شد
 
صبح امروز با هدف کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال اولین مانور آمادگی و پیشگیری در مدرسه تیزهوشان زاهدان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، امروز دانش آموزان زاهدانی با راه های پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در قالب یک مانور عملی آشنا شدند.

علی مرادی رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون هدف از اجرای این مانور در مدارس را آموزش وآشنایی دانش آموزان با رفتارهای پرخطر وانفجاری در چهارشنبه آخر سال عنوان کرد و افزود: این مانور در کلیه مدارس به فراخور ظرفیت جمعیت هلال احمر از دو روز گذشته شروع شده و تا هفته آینده ادامه خواهد داشت.
 

 
وی گفت: از آنجایی که هر ساله شاهد حوادثی ناگوار در چهارشنبه آخر سال هستیم و این اقدام باعث شده تا فرهنگ چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی تغییر یابد آموزش و پرورش با همکاری هلال احمر و آتش نشانی اقدام به ارائه آموزش به دانش آموزان کرده تا از ظرفیت‌های مختلف برای آگاه سازی در برابر خطرات حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال استفاده شود.
 

 
به گزارش عصرهامون در اجرای این مانور، علاوه بر بیان هشدارهای لازم در پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال از زبان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان، تیم‌های مختلف کارشناسان خبره آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر ونیروی انتظامی در مدرسه تیزهوشان زاهدان حاضر شدند و آموزش های لازم رابرای پیشگیری از بروز حوادث ارائه کردند و در آخر نیز دانش آموزان این مدرسه به کمپین " نه به چهارشنبه سوری" پیوستند.
 

 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۷۲۲


ارسال