شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
عضو هیأت عامل و معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی در سفری دو روزه به اتفاق هیئتی متشکل از مشاور و مدیر کل امور مالی و ذیحساب سازمان بنادر و دریانوردی به چابهار سفر کرد.

به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران هدف از سفر منصور آرامی افتتاح و بازدید از پروژه های عمرانی-آموزشی و همچنین بررسی و رفع مشکلات و موانع احتمالی مالی و قراردادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان بود.
آرامی در سفر دوروزه خود، لابراتور آموزش تخصصی بندر شهید بهشتی را افتتاح کرد؛ این لابراتوار در زمینی به مساحت 400 متر مربع شامل بخش‌های لابراتور چند منظوره زبان و رایانه 20 نفره مجهز به دیتاپروژکتور، سرور مرکزی و کلاس کنفرانس 30 نفره با سیستم رایانه است که با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
لابراتور آموزش تخصصی بندر شهیدبهشتی یکی‌از مجهز‌ترین لابراتورهای بنادر ایران است که به منظور ارتقای توان علمی و آموزش تخصصی به کارکنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تجلیل از 17 نفر از بانوان کارمند اداره کل به مناسبت روز زن، مراسم تکریم از باغبانان و پاکبانان به مناسبت هفته درختکاری از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه آرامی به چابهار بود.
آرامی و هیئت همراه هم‌چنین از درمانگاه و تجهیزات پزشکی اداره کل، روند بازسازی منازل مسکونی سبز، نهالستان و هم‌چنین فرآیند تکثیر گیاهان زینتی و درختان ثمرده در محل کوی مسکونی بندر بازدید به عمل آوردند.
بازدید از زیرساخت‌ها، تجهیزات و اسکله های طرح توسعه بندر شهید بهشتی و پارک و سالن ورزشی کوی بندر از دیگر برنامه‌های سفر آرامی به چابهار بود.
شایان ذکر است، در سفر آرامی به چابهار، سید حسن ابراهیمی معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به عنوان رابط گزینش سازمان بنادر در بندر چابهار منصوب شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۷۳۶


ارسال