جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ,13 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸
چابهار، میزبان بزرگترین رویداد ورزشی کبدی جهان
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی کبدی جوانان جهان به میزبانی این استان در سال آینده خبر داد.
ادهم کرد زابلی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، در تشریح این خبر گفت: جلسه تعیین میزبانی رقابت های جهانی کبدی جوانان با حضور رئیس فدارسیون کبدی ایران و سایر نمایندگان استان‌ ها در محل فدراسیون کبدی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه 7 استان سمنان، اردبيل، قزوين، آذربايجان غربي، خوزستان، فارس و سيستان و بلوچستان متقاضي ميزباني مسابقات بودند كه در نهايت 3 استان فارس، قزوین و سيستان و بلوچستان به عنوان كانديداي نهايي مسابقات انتخاب شدند.

وی افزود: دیگر استان های متقاضی با توجه و شرایط ایده آل میزبانی شهرستان چابهار، به نفع سیستان و بلوچستان انصراف دادند.

کرد با اشاره به اینکه این مسابقات با همکاری منطقه آزاد چابهار برگزار خواهد شد، تصریح کرد: همچنین در این جلسه مقرر گردید، ناظرین کنفدراسیون جهانی کبدی پس از بازدید از محل اسکان ورزشکاران و سالن های برگزاری مسابقات شهرستان چابهار تصمیم نهایی را در این خصوص صادر کنند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی کبدی در رده جوانان تا کنون در هیچ نقطه ای از دنیا برگزار نشده و برگزاری این مسابقات در آبان ماه سال آینده، می تواند زمینه ساز تحقق مهم ترین رویداد ورزشی در تاریخ کبدی استان شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۷۶۴


ارسال