جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
عیدی برای همه؛ کمک 9/5 میلیاردی مردم استان به نیازمندان
 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از کمک 9 میلیارد و 600 میلیونی نیکوکاران به نیازمندان استان خبر داد.
مهدی میرامامی، در گفتگو با عصرهامون، گفت: براساس آمار اولیه اعلام شده مردم نیک اندیش سیستان و بلوچستان در جشن سه روزه نیکوکاری که از 15 لغایت 17 اسفند در سطح مدارس، پایگاه های اصلی و میعادگاه های نماز جمعه شهرهای مختلف استان برگزار شد، مبلغ 9 میلیارد و 600 میلیون تومان را به منظور کمک و مساعدت به محرومان، نیازمندان، خانوارهای بی سرپرست و ایتام در آستانه سال نو و بهار طبیعت کمک کرده و همانند سال های گذشته، این نهاد را در رسیدگی به مشکلات ایتام و خدمات رسانی به محرومان و نیازمندان حمایت کردند.

وی تصریح کرد: جشن نیکوکاری امسال در هزار و 59 پایگاه ثابت و سیار، مراکز نیکوکاری و مساجد نقاط مختلف استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: 739 میلیون و 309 هزار تومان از این میزان کمک های نقدی بوده که رشد 8 درصدی نسبت به سال گذشته را به همراه داشته و 6 میلیارد و 680 میلیون تومان کمک های غیرنقدی با رشد 79 درصدی بوده است.

میرامامی اعلام کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده، عمده کمک های مردمی شامل کالا و سایر کمک های نقدی و غیر نقدی تا پایان سال به دست خانوارهای نیازمند و مراکز نیکوکاری می رسد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۷۷۹


ارسال