پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
پیش بینی طرح اعتکاف علمی نوروز در ۸ پایگاه علمی در چابهار
 
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان چابهار از طرح اعتکاف علمی نوروز برای کنکور ۹۸ در هشت پایگاه علمی شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، حسن نوروزی در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: این برنامه با هدف برنامه‌ریزی و استفاده مفید و بهینه از ایام تعطیلات نوروز و ایجاد رقابت علمی و موفقیت اجرا خواهد شد.
وی برنامه‌ریزی را یکی از عوامل اصلی‌ موفقیت در درس خواندن عنوان و افزود : آموزش و پرورش شهرستان چابهار با جمعیت بیش از یک هزار و ۲۰۰ دانش آموز پایه دوازدهم، به دنبال ایجاد فضای آرام، راحت و به دور از استرس و اضطراب در ایام نوروز برای کنکوری ها می باشد.
رئیس آموزش و پرورش چابهار ادامه داد: این برنامه همراه با ارائه خدمات رفاهی و مشاوره‌ای، مباحثه‌های دو و چند نفره و استفاده ازتدریس و تجربیات معلمان و اساتید باتجربه و کارآزموده برای پیشرفت و موفقیت دانش آموزان است.
نوروزی به سابقه طلایی پنج ساله این طرح در سطح استان و چابهار اشاره و تاکید کرد: استان سیستان و بلوچستان سالیان متمادی به عنوان آخرین رتبه در بین استان ها در آزمون کنکور بوده که با اجرای این طرح شاهد صعود 5 پله ای استان بوده ایم.
وی با پیش بینی حضور بیش از ۵۰۰ دانش آموز در این طرح تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستان انتظار دارد با همکاری اولیا، حضور دانش آموزان در این طرح را به صورت محسوس افزایش دهد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هشت پایگاه علمی در ایام نوروز از ساعت هفت صبح تا هفت شب اجرای این طرح را بر عهده دارند و دانش آموزان علاقه مند می توانند با حضور در دفتر آموزشگاه محل تحصیل خود، در این طرح ثبت نام کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۸۳۱


ارسال