پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ,23 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷
آغاز طرح فروش فوق العاده کالا در شهرستان زابل
 
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت زابل گفت: تعداد 33 واحد صنفی ، فروش کالاهای اساسی را در این طرح بر عهده خواهند داشت.
به گزارش عصر هامون ، رضا شهری زاد در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: : با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و افزایش تقاضا جهت کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم طرح فروش فوق العاده کالاهای اساسی در زابل آغاز شده است.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زابل افزود: این اقلام شامل مواد غذایی و پروتئینی ، پوشاک ، آجیل و خشکبار است که در جهت رفاه حال شهروندان با تخفیف 15 درصد پائین تر از قیمت فروش در سطح بازار زابل خواهد بود.

وی تصریح کرد: طرح فروش فوق العاده کالاهای اساسی در تا 25 ماه جاری ادامه خواهد داشت . 


شهری زاد بیان داشت: واحد های صنفی جهت انجام فروش فوق العاده مجوز اجرای این طرح را بر اساس سیر مراحل قانونی از اتحادیه های صنفی اخذ کرده اند و باید جهت کارشناسی قیمت ها فاکتورهای خرید را ارائه کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل خاطرنشان کرد: فروشندگان همچنین نرخ های تعیین شده را باید در محل واحد صنفی در معرض دید مشتریان ، نصب کنند و مشخصه این واحدها نصب تابلو فروش فوق العاده سر درب واحد صنفی می باشد. 

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زابل ضمن اشاره به اینکه در صورت مشاهده به برگزاری فروش فوق العاده بدون مجوز ، با واحد صنفی برابر قانون برخورد خواهد شد ، اظهار داشت : شهروندان می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گران فروشی ،کم فروشی و تقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان از طریق تماس تلفنی با شماره 124 ستاد خبری و یا با حضور در محل اداره شهرستان به صورت حضوری و کتبی گزارشات خود را ارائه کنند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۸۶۳


ارسال