پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ,23 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱
دبیر کانون مهدویت دانشگاه زابل:
موضوع مهدویت در برنامه های صدا و سیما گنجانده شود
 
دبیر کانون مهدویت دانشگاه زابل گفت : صدا و سیما در تولید برنامه‌هایی با موضوع مهدویت ضعیف عمل می‌کند.
به گزارش عصرهامون؛ محمد شهدادی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: از مسئولان و برنامه ‌ریزان حوزه صدا و سیما و رسانه خواستاریم تا تلاش خود را در ساخت و بنای زندگی مردم در راستای زندگی مهدوی انجام دهند. 

دبیر کانون مهدویت دانشگاه زابل با اشاره به اینکه یکی از نقاط ضعف مشهود در صدا و سیما اندک وقت اختصاص یافته در برنامه ها به موضوع مهدویت است، اظهار داشت: علی رغم اینکه در یک جامعه شیعی زندگی می‌کنیم، کمتر کسی با مشاهده رسانه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما ، رنگ و بوی مهدویت را مشاهده خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های مهدویت صدا و سیما بیشتر به دعای ندبه و دعای عهد مختصر شده و این کافی نیست، گفت: امروزه به دلیل نفوذ فرهنگی و حجمه های فراوان دشمن علیه عقیده های جوانان و نوجوانان، ساخت برنامه های فرهنگی و متنوع در مورد ظهور و عصر غیبت در قالب ساخت انیمیشن، برنامه های مخصوص کودکان، مستند، سریال و خنثی سازی فعالیت‌های دشمنان بسیار به چشم خواهد خورد. 

شهدادی تصریح کرد: ما به عنوان بخشی از جوانان و دانشجویان جمهوری اسلامی، از مسئولان و برنامه ریزان حوزه صدا و سیما و رسانه خواهشمندیم تلاش خود را در ساخت و بنای زندگی مردم در راستای زندگی مهدوی انجام دهند تا هرکدام به اندازه توانایی هایمان قدمی در راستای ظهور برداشته باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۸۶۵


ارسال