دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ,27 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:نصایح راهبردی رهبر انقلاب کلید حل مشکلات کشور است مسئولین باید گوش شنوا و تدبیر داشته باشند و این توصیه ها را اجرایی کنند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: ماه رجب ماه خودسازی، اعتکاف و نزدیکی به خداوند است و انسان باید در این ماه رجب برای تربیت نفس خویش بکوشد و اعمال نیک انجام دهد این ماه فرصتی ناب و استثنایی برای تزکیه و تهذیب روح و خودسازی است.

وی افزود: مشکلات با توکل به خدا برطرف می شود خداوند نعمات زیادی به ما داده که باید با استفاده صحیح و روی آوردن به کارهای خیر قدردان این نعمات باشیم شکر نعمت های خداوند باعث افزایش رزق و روزی می شود.

وی خاطرنشان کرد: مدیران باید با روحیه انقلابی و برای رضای خداوند مشکلات مردم را بر طرف کنند تورم در روزهای پایانی سال مردم را به ستوه آورده است مدیران باید پاسخگوی مردم باشند و مشکلات مردم را برطرف کنند این مشکلات اقتصادی قابل حل است و مسولین باید تدبیر ویژه ای برای رفاه حال مردم داشته باشند.

مولوی ریگیان پور اذعان کرد: تنها راه نجات از مشکلات و رسیدن به موفقیت، گوش سپردن به توصیه های رهبر است نصایح راهبردی رهبر انقلاب کلید حل مشکلات کشور است مسئولین باید گوش شنوا و تدبیر داشته باشند و این توصیه ها را اجرایی کنند.

وی اذعان کرد: مفاهیم اسلامی و دینی باید برای جوانان ما تبیین شود و مسائل و سوالات آنان پاسخ داده شود تا جوانان در دام دشمنان و یا گرفتاری های اجتماعی دچار نشوند امروز فضای مجازی به معضلی نبدیل شده و باید با توجه بیشتر به نسل جوان جلوی انحراف آنان را بگیریم.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۸۷۷


ارسال