دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
اجرای طرح اعتکاف علمی نوروزی دانش آموزان پلان و پیرسهراب چابهار
 
رئیس آموزش و پرورش منطقه دشتیاری چابهار از اجرای طرح اعتکاف علمی نوروزی دانش آموزان پلان و پیرسهراب با برپایی پایگاه های ویژه خبر داد.
به گزارش عصرهامون، انور بادپا در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح کیفیت بخشی به سیستم مطالعاتی دانش آموزان، فراهم کردن محیطی امن برای مطالعه و در راستای استفاده بهینه از فرصت طلایی نوروز با برنامه ریزی مدون برای آمادگی دانش آموزان و موفقیت در کنکور سراسری می باشد.
وی همکاران جهادی و عوامل اجرایی پایگاههای کنکور سراسری در مدارس پلان و پیرسهراب را ارزشمند دانست و افزود: با تلاش و کوشش دانش آموزان عزیز و حمایت خانواده ها و مجموعه آموزش وپرورش منطقه دشتیاری همچون سنوات گذشته شاهد درخشش دانش آموزان منطقه دشتیاری در کسب رتبه های برتر کنکور خواهیم بود.
رئیس آموزش و پرورش دشتیاری ادامه داد: در مجموع 8 پایگاه اعتکاف علمی برای دانش آموزان منطقه دشتیاری راه اندازی شده است که دو پایگاه آن دخترانه و شش پایگاه دیگر پسرانه می باشند.
وی با اشاره به تعداد دانش آموزان معتکف در این طرح تاکید کرد: در نوروز امسال ۳۰ دانش آموز دختر و ۱۴۵ دانش آموز پسر از طرح اعتکاف علمی استقبال کردند.
بادپا در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد فضای آرام، راحت و به دور از استرس و اضطراب همراه با ارائه خدمات رفاهی و مشاوره ای از ویژگی های این طرح می باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۰۱۷


ارسال