جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست معاونت استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان چابهار گفت: تمام امکانات در زمینه خدمات به مسافرین نوروزی سواحل مکران فراهم شده و از نظر امنیتی، رفاهی و سایر موارد مشکلی وجود ندارد.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری در حاشیه حضور شورای اداری شهرستان در ورودی چابهار و اهدای شاخه های گل، دعای سفر، نقشه شهر و سوغاتی به میهمانان نوروزی در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: ما آمادگی لازم را برای خدمات دهی به مسافران نوروزی که این خطه را برای مقصد خود انتخاب کرده اند داریم.
 
وی با اشاره به استقرار پایگاه های مختلف خدمات دهی در معابر چابهار افزود: تمامی اقدامات لازم از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان و کمیته های دهگانه ستاد مذکور جهت ارائه خدمات مطلوب و مناسب به میهمانان و گردشگران عزیز در این خطه زرخیز ایران اسلامی فراهم شده است.
 
سرپرست فرمانداری چابهار ضمن آرزوی خوشی برای هم میهنان عزیزی که در آغاز سال جدید چابهار را برای مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند تاکید کرد: مسافرین عزیز با پایگاه های مستقر در خیابان های شهر می توانند ضمن سهولت در دسترسی به نقشه راهها از مناطق گردشگری دیدن کنند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان چابهار نماد و پیشانی توسعه و گردشگری در سیستان و بلوچستان می باشد و از این بابت نهایت تلاش برای ایجاد فضایی مملو از خدمات رسانی به مسافران انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۰۴۰


ارسال