جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
لغو تمامی کنسرت های زنده در چابهار به احترام جانباختگان سیل شیراز
 
رئیس اداره ميراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري شهرستان چابهار ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان در اقصی نقاط کشور به ویژه جانباختگان سیل در شیراز تمامی کنسرت های زنده روز سه شنبه ٦ فروردين ماه ۹۸ را لغو اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون، عبدالحميد بلوچ زاده در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: در پی حادثه ناگوار سیل استان فارس که به جان باختن تعدادی از هم وطنان انجامید، مجتمع هاي تفريحي و گردشگري و تمامي هتل هاي شهرستان جهت همدردی با بازماندگان حادثه، جشن‌های نوروزی برنامه ریزی شده را در روز سه شنبه ٦ فروردين ٩٨ به مدت يك روز لغو کردند.
وي با اشاره به اجرای برنامه‌های ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري افزود: به جهت احترام میهمانان نوروزی و همچنین شهروندان شهرستان چابهار برنامه‌های دیگر مانند تور چابهار گردی و بازي های دريايي ادامه دارد.
رئیس اداره میراث فرهنگی چابهار ادامه داد: در نوروز امسال با اشاره به افزایش مسافران نسبت به سال گذشته خدمات بیشتری نظیر برپایی پایگاه های جاده ای و همچنین خدمات رسانی به تورگردی میهمانان صورت گرفته است.
وی چابهار را قطب گردشگری استان دانست و تاکید کرد: این شهرستان دارای ظرفیت های بی بدیلی است که با احداث زیرساخت های لازم تجارتی پرسود برای بومیان و نهادهای گردشگری خواهد داشت.
بلوچ زاده در پایان خاطرنشان کرد: حال و هوای سال نو در چابهار در کنار دریای زیبا و طبیعت بکر چنان جذابیتی برای مسافران دارد که خاطره ای خوش را در ذهن ها ماندگار می کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۱۴۴


ارسال