سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ,22 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰
کمپین نه به حوادث ترافیکی شروعی بر کاهش تصادفات جاده ای کنارک
 
سرپرست فرمانداری کنارک ضمن استقبال از مسافرین نوروزی از ایجاد کمپین نه به حوادث ترافیکی در پایگاههای مستقر در سطح شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، ابابکر بلوچ در حاشیه بازدید از میزان ارایه خدمات دستگاههای عضو ستاد تسهیلات نوروز ۹۸ کنارک در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: تصادفات جاده ای به علت کم توجهی به قوانین راهنمایی و رانندگی باعث ایجاد حوادث غیرقابل برگشتی می شود که مطمئنا خاطره بدی را در ذهن مسافران برجای می گذارد.
وی با اشاره به اسکان ستاد نوروزی فرهنگیان افزود: نظارت بر عملکرد دستگاههای و گفت و گو با مهمانان در ستاد برای رفع کمبودات و نیازمندیهای میهمانان باعث پیشرفت و بالندگی در این عرصه می شود.
سرپرست فرمانداری کنارک با بیان اینکه رفع و بهبود وضعیت اسکان مسافران حائز اهمیت است تاکید کرد: پست ایمنی و سلامت هلال احمر برای مسافرین نوروزی بسیار کمک رسان و رضایت بخش می باشد چرا که در مواقع خطر سریع ترین خدمات رسانی به آنها انجام می شود.
وی پایگاه امداد نجات ساحلی جعمیت هلال احمر کنارک واحصاء حوادث از شروع طرح تاکنون را مهم دانست و تشریح کرد: سالن ورزشی که محل اسکان مسافرین نوروزی می باشد برای مواقع بارندگی و رفع نیاز اسکان مسافران حائز اهمیت می باشد.
بلوچ در پایان خاطرنشان کرد: جایگاه سوخت و انجام نظارت بر توزیع سوخت به مسافرین نوروزی و شهروندان به صورت مستمر باعث رضایت میهمانان خواهد شد و خاطره خوشی را به یادگار خواهد گذاشت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۱۶۸


ارسال