جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس آموزش و پرورش چابهار فصل الخطاب سخنان مقام معظم رهبری مدرسه محوری، نظارت همه جانبه با تکریم و همدلی، پرهیز از حواشی و پیگیری مجدانه اهداف نظام تعلیم و تربیت اسلامی بر محور سند تحول بنیادین را از مهمترین سیاست های کاری در سال جدید عنوان کرد.
به گزارش عصرهامون، حسن نوروزی در حاشیه اولین جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان چابهار در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: آموزش و پرورش باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری با روحیه جهادی، تمام توان و پتانسیل خود را در خدمت رونق تولید قرار دهد.
 
وی با اشاره به اهمیت سخنان رهبری در خصوص آموزش و پرورش افزود: آموزش و پرورش باید با برنامه ریزی کامل و با تلاش مضاعف، به اهداف از پیش تعیین شده برسد.
 
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان به اهمیت کتابخوانی اشاره کرد و ادامه داد: امسال باید برایمان سال دانایی باشد، اگر در هر زمینه چند کتاب خوب و مفید مطالعه شود مطمئنا افزایش سطح زندگی اجتماعی را در بر خواهد داشت.
 
وی قرآن را اولین کتابی خواند که باید به آن توجه شود و تاکید کرد: کتابی که اگر با اخلاص مطالعه شود و به دستورات آن توجه شود، می تواند زندگی ما را متحول سازد.
 
نوروزی داشتن اخلاص در امور را از الطاف الهی دانست و خاطرنشان کرد: امسال، با اخلاص برای خدا و در خدمت خلق باشیم. اگر چنین کنیم خداوند نیز همه برکات زمین و آسمان را به ما می دهد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۳۴۱


ارسال