دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵
فرماندار زابل:
مدیران کم کار جایی در دستگاه دولت نخواهند داشت
 
فرماندار شهرستان زابل گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در راستای اهداف پیشرفت شهرستان و همچنین تسریع در امر خدمت به مردم برنامه سالانه را در حوزه کاری خود ارائه دهند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در دیدار نوروزی با مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان ضمن تبریک سال نو و ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر در کشور گفت: مردم سیستان همانطور که در ولایت مداری شهره عام و خاص هستند در نوع دوستی و کمک به هموطنان حادثه دیده نیز زبان زد خاص و عام باشند.
وی همچنین با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه های اجرایی تمام تلاش خود را جهت تحقق شعار سال به کار گیرند بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی در راستای اهداف پیشرفت شهرستان و همچنین تسریع در امر خدمت به مردم برنامه سالانه را در حوزه کاری خود ارائه دهند.
فرماندار شهرستان زابل ضمن تقدیر از شهردار این شهرستان خاطرنشان کرد: شهرداری زابل تحول مناسبی در امر فضای سبز شهرستان ایجاد کرده است اما مبلمان شهری زابل نیاز جدی به تغییر و دگرگونی دارد.
گنجی بیان داشت: شهرداری همچنین در کنار شهروندان از مردم بخواهد تا در خصوص پیشرفت و آبادانی شهر نهایت همکاری را با این نهاد داشته باشند.
فرماندار زابل بیان کرد: با توجه به اینکه در ایام نوروز برخی از مسافربران مسیر زابل به زاهدان و بالعکس به صورت خودسرانه اقدام به افزایش کرایه تا مبلغ ۷۰ هزار تومان کرده بودند تعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس جهت استفاده مسافران نوروزی در مسیر یاد شده مستقر شدند تا از افزایش کرایه تاکسی بی مورد در این ایام جلوگیری شود.
گنجی گفت: کماکان بازدید های سرزده از ادارات ادامه خواهد داشت و مدیری که در تکریم ارباب رجوع کوتاهی کند جایی در دستگاه دولتی نخواهد داشت.
وی ادامه داد: همچنین مدیران دستگاه های اجرایی در خصوص جذب و حمایت سرمایه گذاران کوشا باشند تا بتوان گامی محکم در تحقق اهداف پیشرفت شهرستان زابل برداشته شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۳۷۳


ارسال