سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
استاندار سیستان وبلوچستان در گفتگو با عصرهامون:
هویت و ماهیت سپاه پیوند خورده با نظام جمهوری اسلامی است/ تصمیم آمریکا احمقانه و پوچ بود/ افزایش دوچندان همکاری ها با سپاه پاسداران
 
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: هویت، کلیت و ماهیت سپاه پاسداران پیوند خورده با نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هرگز مخدوش نخواهد شد.
احمدعلی موهبتی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدا بر پایه دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم پایه گذاری شد که سپاه پاسداران نیز از بدو تولد خود بر همین سیره و روش استوار بود و تا امروز با صلابت و سلامت کامل در مسیر روشن خود پیش رفته است.

وی افزود: دفاع سپاه از مظلومان خشم ظالمانی همچون آمریکا و ایادی او را به همراه داشت و در نهایت ترامپ دست به اقدامی احمقانه و پوچ زد ولی این حرکت ذلیلانه هرگز هیچ خللی در عزم و اراده پولادین مردم در حمایت از سپاه ایجاد نخواهد کرد چرا که خواص و عامه مردم در کشور به خدمات صادقانه و خالصانه سبزپوشان انقلاب ایمان و اعتقاد قلبی دارند.

به گفته موهبتی؛ اینکه امروز آمریکای تروریست پرور و بزرگترین حامی جنایتکاران چنین اقدام ابلهانه ای می کند نشان از پیمودن صحیح راه توسط سپاه پاسداران است اما خیال گوشه گیر کردن سپاه را به گور خواهند برد و این هدف شان نه تنها اجرایی نمی شود بلکه با قوت و همت بیشتری به همکاری خود با سپاه پاسداران ادامه خواهیم داد.

استاندار سیستان وبلوچستان ضمن تبریک سوم شعبان و روز پاسدار به سبزپوشان خدوم انقلاب اسلامی تاکید کرد: ملت و دولت هم بار دیگر با وحدت دوچندان خود حمایت قاطع از سپاه را اعلام می کنند و با تمام وجود قدردان خدمات این نهاد انقلابی هستند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۳۹۳


ارسال