چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی از جانب دولت آمریکا را حرکتی سخیف و بی فایده دانست.
علیم یارمحمدی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه، قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی توسط ایالات متحده را نشان از دشمنی این کشور با ملت بزرگ ایران دانست و گفت: اگرچه این مساله ای عجیب و جدید نیست، اما این بار دزد به کاهدان زده و با این اقدام نسنجیده  و دور از خردش، گور خود را کنده است.

وی ضمن تاکید بر وجود رابطه ای ریشه ای و عمیق میان مردم و سپاه، اظهار کرد: بی تردید این اقدام دولت مردان آمریکایی نتیجه ای کاملا معکوس داشته و باعث شده مردم، مسئولین و همه مستضعفان جهان قاطعانه و یک صدا به حمایت از این نهاد انقلابی برخیزند.

وی افزود: دشمن از فریب ملت ایران که تحت لوای رهبری امتحان خود را به خوبی پس داده عملا ناامید شده؛ این ها واپسین تلاش های یک دشمن ناتوان و ناامید بود و تردیدی نیست که تسلینم شدنشان در برابر این مردم دلاور قریب الوقوع است.

یارمحمدی با بیان اینکه دشمن در این حرکت بیهوده دست را جایی گذاشته که مطمئنا از آن پشیمان خواهند شد، تصریح کرد: آخرین تیری بود که آن ها می توانستند رها کنند، و قطعا به هدفی که مطلوب آنهاست، اصابت نخواهند کرد.

وی گفت: سبزپوشان ما در عرصه های جهادی کم نظیر ظاهر شده اند. در حادثه سیل اخیر نیز با اطاعت از دستور مقام معظم رهبری برای مقابله و رفع بحران حادث در مناطق سیل زده حاضر شدند و در کنار ارتش و بسیج، صحنه هایی آفریدند که ما را به خاطرات سال های دفاع مقدس برد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۰۶


ارسال