پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ,17 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۱
ساخت 12 هزار واحد مسکونی ویژه محرومان روستایی در سیستان وبلوچستان
 
مدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان از ساخت 12 هزار واحد مسکونی ویژه محرومان روستایی در استان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اولین نهاد سازندگی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل و با توجه به اهمیت مساله مسکن محرومان به فاصله 10 روز پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی طی پیام مهمی در تاریخ 21 فروردین 1358 اقدام به افتتاح حساب 100 و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردند.  

ملک سالاری؛ مدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان در این خصوص به خبرنگار ما، یکی از برنامه های خاص امسال این بنیاد را تحویل مسکن محرومان روستایی دانست و گفت: این مهم به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی در تکمیل مطلب فوق از ساخت 12 هزار واحد مسکونی ویژه محرومان روستایی با تسهیلات و کمک های بلاعوض خاص در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 6 هزار واحد توسط کمیته امام خمینی (ره)مدیریت و  برای آن مددجویان ساخته خواهد شد و 6 هزار واحد هم توسط بنیاد مسکن برای محرومانی که تحت هیچ نهاد حمایتی نیستند در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان در خصوص مشکل اهالی روستای کوزگی محمد آباد چشمه زیارت نیز گفت: شهروندان می توانند به بنیاد مسکن استان یا زاهدان مراجعه و پاسخ خود برای رفع مسکلات پیگیری کنند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۲۳


ارسال