دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷
مولوی عبدالحمید اقدام آمریکا علیه سپاه را محکوم کرد
 
امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، سپاه پاسداران را «یک ارگان انقلابی و برخاسته از مردم» دانست و اقدام آمریکا را درخصوص قرار دادن این ارگان در لیست «گروه‌های تروریستی» محکوم کرد.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در همایش مشترک دانش‌آموختگی مدارس دینی مظهرالعلوم "سرسوره" و بدرالعلوم "پسکوه"- از توابع شهرستان سیب‌وسوران-، سپاه پاسداران را «یک ارگان انقلابی و برخاسته از مردم» دانست و اقدام آمریکا را درخصوص قرار دادن این ارگان در لیست «گروه‌های تروریستی» محکوم کرد.

وی با اشاره به تبریک ایام به مناسبت سوم شعبان که مصادف است با «روز پاسدار» است، افزود: سپاه یک ارگان انقلابی و برخاسته از ملت و مردم است.

به گفته امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، سپاه پاسداران هشت سال از تمامیت ارضی ما دفاع کرد و در این راه شهید داد و امروز سپاه پاسداران به یک قدرت بزرگ تبدیل شده است.

مولوی اسماعیل زهی با اشاره به قرارگرفتن سپاه پاسداران در لیست «گروه‌های تروریستی» از سوی آمریکا، خاطرنشان کرد: ما این اقدام آمریکا را که تمام ارگان سپاه را به‌صورت مجموعی و کلی تحریم کرده و جزو «گروه‌های تروریستی» قرار داده است، به شدت محکوم می‌کنیم؛ آمریکایی‌ها نباید این کار را می‌کردند.

وی ادامه داد: بهترین راه «گفتمان» است و آمریکایی‌ها هم باید با گفتمان مشکلات و مسائل‌شان را حل کنند. افزایش تحریم و تنش به نفع ملت ایران و تمام ملت‌های منطقه که از یکدیگر سود می‌برند نیست. تمام ملت‌ها از تحریم ایران توسط آمریکا متضرر شده‌اند.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۳۳


ارسال