شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ,20 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸
کشف تخلفات 2 میلیارد ریالی در طرح نظارت نوروزی زابل
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: بیشترین تخلفات صورت گرفته مربوط به خودروهای توزیع گاز مایع، نانوایی ها ، پوشاک و فرآورده های گوشتی است.
به گزارش عصرهامون؛ رضا شهری زاد در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیداگفت: تعداد دوهزار و ۴۹۰ مورد بازرسی از واحد های صنفی و اقتصادی از جمله واحد های خدماتی ،توزیعی و تولیدی در ایام نوروز و درقالب طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۸ صورت گرفت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل افزود: در همین خصوص تعداد ۱۷۸ پرونده با ارزش بیش از دو میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال جهت متخلفین تشکیل شده است.

وی ادامه داد: همچنین در بازدید از واحدهای مذکور در شهرستان زابل ۱۹۶ فقره تخلف از قبیل گران فروشی، کم فروشی تقلب، عدم درج قیمت و عرضه خارج از شبکه کشف و ثبت شده است.
شهری زاد بیان داشت: بیشترین تخلفات صورت گرفته مربوط به خودروهای توزیع گاز مایع، نانوایی ها ، پوشاک و فرآورده های گوشتی، موادغذایی ،میوه وتره بار ،خدمات آرایشگری و خدمات قالیشویی می باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل خاطرنشان کرد: در همین خصوص نیز با همکاری فرمانداری ، تعزیرات حکومتی بهداشت و شرکت نفت، استاندارد و کارگروه مبارزه با کالای قاچاق ۳۳ مورد گشت مشترک در ایام نوروز برگزار شد.

وی همچنین ضمن تقدیر از اطلاع رسانی شهروندان در خصوص تخلفات صنفی گفت: ۵۰ مورد گزارش ستاد خبری در ایام نوروز به ثبت رسیده است که تعداد ۴۰ مورد آن تکمیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۳۵


ارسال