دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رییس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان نسبت به بارندگی و وزش باد شدید در روزهای آینده در نقاط مختلف استان هشدار داد.
علی ملاشاهی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، نسبت بارندگی و وزش باد شدید در روزهای آینده در سطح استان هشدار داد و گفت: از فردا تا دوشنبه هفته آینده رگبار باران، گاهی رعد و برق و تگرگ و وزش باد شدید، بیشتر نقاط استان را فرا خواهد گرفت.

وی افزود: این بارش ها در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده در نواحی مرکزی و جنوب سیستان و بلوچستان سنگین، همراه با آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی برآورد شده است.

وی تصریح کرد: همچنین برای روز دوشنبه رگبار ملایم تا متوسط، گاهی رعد و برق و بادشدید لحظه ای پیش بینی شده و تمرکز بارش در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان است.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: از بعدازظهر شنبه تا دوشنبه در نواحی مرکزی و جنوبی استان وزش باد شدید رخ می دهد و احتمال اختلال تردد در جاده های مواصلاتی شمال و مرکز استان به ویژه جاده های مواصلاتی به سمت بم برای روز یکشنبه وجود دارد.

وی گفت: با توجه به پیش بینی بارش های فوق سنگین در حوزه آبریز رودخانه های منتهی به شمال سیستان و بلوچستان، افزایش شدت سیلاب و میزان آب ورودی به سمت سیستان در نیمه دوم هفته آینده پیش بینی شده است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۴۲


ارسال