دادستان زاهدان:

تحریم کنندگان سپاه جزو شکست خوردگان و احمق هستند

22 فروردين 1398 ساعت 10:38

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان کسانی که سپاه را یک سازمان تروریستی خواندند شکست خورده و جزو احمق ها دانست.


حجت الاسلام علی موحدی راد در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: همه مردم ایران و کشورهای دنیا می دانند که سپاه سازمانی برخواسته از متن مردم است و تمام اقداماتی که انجام می دهد در راستای خدمت رسانی به مظلومان عالم بوده و خواهد بود.
 
وی افزود: اینکه یک دولت خارجی بخواهد سازمان رسمی یک کشور دیگر که مورد تایید جهانی است را تحریم و جزو گروه های تروریستی بداند اقدامی سخیف است و با این کار ثابت شد که دشمنان ملت ایران از احمق ها هستند.
 
به گفته موحدی راد؛ تقسیم بندی های سازمانی و اداری تنها در شرایط عادی است و اگر کوچکترین تهدید خارجی بخواهد یکی از نهادهای انقلابی را هدف قرار بگیرد دیگر چارچوب وجود نداشته و همه ملت ایران واحد و یکپارچه در حمایت از آن بر می آیند که در ماجرای تحریم سپاه نیز این گونه است.
 
وی تاکید کرد: امروز که دولت ترامپ انقلابی ترین نهاد کشور را تروریست خوانده ما همه پاسدار می شویم و اجازه وارد شدن کوچکترین خدشه ای به این سازمان را نمی دهیم.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان تصریح کرد: اقدامات شایسته و تاثیر گذاری سپاه پاسداران در این استان محروم به خوبی برای همگان قابل لمس است که برپایی بیمارستان های صحرایی در دور افتاده ترین روستاهای استان و حمایت از مرزنشینان و تلاش برای تامین امنیت پایدار از جمله موارد مثبتی است که توسط سپاه در سیستان وبلوچستان انجام گرفته است.
 
وی همدلی، همراهی و اتحاد بیش از پیش ملت ایران را بهترین راه برای شکست چند باره آمریکا و هم پیمانانش عنوان کرد و این اقدام جدید مخالفان نظام را پوچ و بی تاثیر دانست.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 110470

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/110470/تحریم-کنندگان-سپاه-جزو-شکست-خوردگان-احمق-هستند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/