دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رییس شورای هماهنگی دستگاه های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گفت: اقدام اخیر رییس جمهور افراط گرا و کاسب مسلک آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناشی از استیصال و درماندگی سردمداران این کشور است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده در دیدار با سرهنگ فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان که به مناسبت روز پاسدار و اعلام همبستگی با نیروهای جان بر کف این نهاد انقلابی برگزار شد افزود: آمریکا با اقدام نسنجیده و نابخردانه اخیر خود علیه نهاد مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها انزجار منطقه ای و بین المللی را نسبت به خود بیشتر کرد بلکه باعث افزایش اتحاد و همبستگی ویژه و ممتازی نسبت به سپاه در درون کشور، کشورهای همسایه و سایر کشورهای خارجی شد.

وی با بیان اینکه مردم پایه بودن خصیصه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شمازر می یود و یکی از علل عزت و اقتدار این نهاد مردمی محسوب می گردد گفت: مجموعه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان همواره و بطور پیوسته ارتباط خود را بنا بر باور و اعتقاد قلبی خود با مجموعه ارکان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دارند و خواهند داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اقدامات سپاه پاسداران بویژه در سیستان و بلوچستان در خصوص فقر زدایی و محرومیت زدایی را ستودنی عنوان کرد و افزود: از نزدیک همواره شاهد تلاش های نیروهای مخلص و مقتدر سپاه در کنار دستگاه های اجرایی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان هستیم که این نشان از ظرفیت بالقوه این نهاد مردمی دارد.

جهاندیده همچنین تاکید کرد: دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان ضمن اعلام همبستگی بیشتر با نیروهای جان بر کف سپاه ، آمادگی خود را برای گام برداشتن در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دوشادوش همه خدمتگزاران به این نظام اسلامی اعلام می دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان هم در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان گفت: تمام هم و غم سپاه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و اقدامات اینچنینی که توسط استکبار به منظور ایجاد بار روانی و خوش خدمتی به صهیونست ها انجام می شود نمی تواند ذره ای از اهداف عالیه این نهاد مردمی بکاهد.

سرهنگ عوضعلی فقیری افزود: دشمن همواره سعی داشته است تا با دامن زدن به مباحث تفرقه انگیز در این استان به اهداف شوم خود دست یابد که با توکل بر خدا و اتحاد و همدلی و انسجام علما، روحانیون و مردم بصیر سیستان و بلوچستان نتوانسته اند خللی به وحدت و عزت این مردم وارد سازند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۴۷۴


ارسال