سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان خبر داد:
انعقاد تفاهم نامه اعطای تسهیلات اعتباری جهت ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی
 
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و بانک توسعه تعاون خبر داد.
خداداد اولیایی در گفتگو با عصرهامون، با اعلام این خبر گفت: تفاهم نامه اعطای تسهیلات اعتباری ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی از محل طرح تملک کمک های فنی و اعتباری بخش آموزش فنی و حرفه ای استان بن اداره کل آموزش فنی  و حرفه ای استان و مدیریت شعب بانک توسعه تعاون منعقد شد .

وی افزود: این تفاهم نامه در راستای اعطای تسهیلات کم بهره به بخش خصوصی یعنی آموزشگاه های آزاد، توسط بانک توسعه تعاون استان بین این اداره کل و مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون استان به امضا رسید.

اولیایی خاطرنشان کرد: امداد به بخش خصوصی از محل کمک های فنی و اعتباری برای موضوعات ایجاد و ساخت فضای آموزشی، تعمیر و بازسازی، خرید و به روز رسانی تجهیزات وتامین سرمایه در گردش آموزشگاه های آزاد فعال سطح استان با هدف کیفی بخشی آموزش های مهارتی از مهمترین مفاد منعقد شده در این تفاهم نامه است.

وی تصریح کرد : بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد موسسین آموزشگاه های آزاد درصد نرخ سود یارانه تسهیلات به میزان حداکثر که توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای از محل اعتبارات جذب شده قابل پرداخت است استفاده کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۲۷


ارسال