يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
فرماندار چابهار تشریح کرد:
اسکان 100حاشیه نشین در مکان های ایمن/ از شکستگی 6تیربرق تا بارش 20میلیمتری باران در ده دقیقه
 
فرماندار چابهار گفت: طی بارندگی های شب گذشته در این شهرستان خوشبختانه هیچ مشکل خاصی به جز شکستگی 6تیربرق و قطع کوتاه مدت برق گزارش نشد.
رحمدل بامری در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: با توجه به پیش بینی های انجام شده توسط ستاد بحران، جلسات لازم برگزار و تصمیمات مورد نیاز قبل از آغاز بارندگی گرفته شد که لایروبی انهار، جوی ها و استقرار تیم های امدادی و خدمات رسان در نقاط مختلف شهرستان از جمله این برنامه ها بود.

وی افزود: شب گذشته شدیدترین توفان و رعد و برق را در شهرستان چابهار شاهد بودیم که باعث قطعی برق دو ساعته در برخی قسمت ها شد و در پی همین بارش ها حدود 6 تیربرق در مسیر نوبندیان شکسته شد که بلافاصله کار تعمیر آنها انجام شد و هم اکنون در هیچ نقطه شهرستان قطعی برق نداریم.

به گفته بامری؛ اداره برق با 20 اکیپ و هلال احمر نیز با استقرار 3 اکیپ در دشتیاری، پُلان و حوزه مرکزی و نصب چادرهای امدادی تمامی تمهیدات لازم برای امدادرسانی را مهیا کرده بودند.

وی با اشاره به بارش 20میلیمتری باران طی ده دقیقه در چابهار تصریح کرد: به منظور حفظ جان مردم، به روستا نشینانی که در مسیر رودخانه ها بودند نیز اعلام شد تا نسبت به تخلیه اقدام کنند که در همین رابطه 100 نفر از آنها در مکان های ایمن اسکان داده شدند.

رئیس شورای تامین چابهار تاکید کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ گزارش خاصی از مصدومیت شهروندان گزارش نشده و شرایط در این شهر بندری عادی و آرام است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۶۰


ارسال