سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ,22 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
علی رغم بارش باران در سیستان وبلوچستان که از شب گذشته تاکنون ادامه دارد تمامی مسیرهای اصلی، فرعی و روستایی در حوزه جنوب وشمال استان باز می باشد.
به گزارش عصرهامون، همزمان با فعالیت سامانه بارشی در سیستان و بلوچستان تمامی دستگاه های اجرایی پای کار آمدند.

ابراهیم جاوشیری، مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان وبلوچستان(ایرانشهر) در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: علی رغم بارندگی هایی که از شب گذشته در استان ادامه دارد تاکنون هیچ کدام از راه های مواصلاتی این حوزه مسدود نشده و تردد در آنها به حالت عادی جریان دارد.

وی گفت: هم اکنون تمامی مسیرهای اصلی، فرعی و روستایی در حوزه جنوب استان باز می باشد.

علی خانقائی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هم در این خصوص به خبرنگار عصرهامون بیان کرد: طبق اخرین اطلاعات دریافتی تردد در کلیه محور های حوزه عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به حالت عادی جریان دارد و اکیپ های راهداری همچنان به حالت آماده باش هستند.

به گفته این مسئول، عصر روز گذشته جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان به ریاست استاندار در شهرستان زهک تشکیل و مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان علاوه بر نگهداری از راه ها و ساماندهی ایمن و ترافیکی محور ها، در صورت نیاز فرمانداری‌ها، از طریق به کارگیری ماشین آلات راهداری، از عملیات مربوطه پشتیبانی کند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۶۲


ارسال