سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
رباط پای امید آرامی تحت عمل جراحی قرار گرفت
 
رییس هیات کشتی سیستان و بلوچستان از انجام موفقیت آمیز جراحی رباط پای امید آرامی، کشتی گیر جوان استان خبر داد.
عادل شاهسوندپور در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، گفت: مدتی قبل امید آرامی، کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم استان در جریان تمرینات دچار آسیب دیدگی و پارگی رباط صلیبی از ناحیه زانو پای راست شد.

وی ادامه داد: پس از انجام معاینات پزشکی در فدراسیون پزشکی ورزشی، بنا به نظر پزشک معالج زانوی این ورزشکار باید تحت عمل جراحی قرار می گرفت.

وی با اشاره به اینکه هزینه های جراحی از طریق فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش و جوانان استان تامین شده، تصریح کرد: این عمل جراحی، صبح روز گذشته در یکی از بیمارستان های فوق تخصصی تهران با موفقیت انجام شد؛ در حال حاضر بهبودی حاصل شده و امید در سلامت به سر می برد.

رییس هیات کشتی استان در خصوص مدت زمان بهبودی و بازگشت امید به تمرینات اذعان کرد: زمان قطعی بازگشت وی به شرایط تمرین دقیقا مشخص نیست اما طبیعتا این ورزشکار تا زمان بهبودی حداقل به 3 الی 4 ماه استراحت نیاز دارد.

وی افزود: مسلما این جراحی وقفه ای کوتاه در حضور وی در میادین ایجاد می کند، اما خوشبختانه شرایط جسمی و فیزیک بدنی امید به گونه ای ست که با دو هفته تمرین می تواند به حالت ایده آل خود بازگردد.

به گزارش عصرهامون، امید آرامی، جوان کشتی گیر موفق سیستان و بلوچستان و عضو ثابت تیم ملی تاکنون با حضور در رقابت های ترکیه، تهران، آذربایجان، تایوان و تفلیس گرجستان پنج مدال طلای بین المللی، آسیایی و جهانی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است. همچنین کسب چند دوره عنوان قهرمانی کشور از دیگر موفقیت های این کشتی گیر استان محسوب می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۸۲


ارسال