دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ,21 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰
توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه
 
ریس اتاق بازرگانی استان گفت: با توجه به وقوع سیل در خوزستان و بسته شدن مرز شلمچه، توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه اتفاق افتاده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛راستی ناظر و مدیرکل گمرکات سیستان و بلوچستان به همراه رییس اتاق بازرگانی و فرماندار میرجاوه از گمرک و پایانه مرزی شهرستان میرجاوه بازدید کردند.
راستی در این بازدید اظهار کرد: مسائل و مشکلات موجود در گمرک میرجاوه در این بازدید شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت تا با هماهنگی ادارات مستقر در پایانه مرزی میرجاوه و پیگیری از طریق استان، این مشکلات به زودی حل شود.
وی افزود:بررسی و رفع موانع و مشکلات موجود در گمرک میرجاوه با هدف تسریع در روند صادرات و تسهیل در تردد خودروهای ترانزیت در گمرک و پایانه مرزی است  گمرک میرجاوه جایگاه ویژه ای در استان و کشور دارد و در این دوران تحریم، تسریع در روند صادرات یکی از اهداف و الویت های ماست.
ریگی ریس اتاق بازرگانی استان نیز دراین بازدید بیان کرد: با توجه به وقوع سیل در خوزستان و بسته شدن مرز شلمچه، توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه اتفاق افتاده است و این بازدید برای رفع این مشکل انجام شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۸۵


ارسال