دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
دستگیری سارق خودرو با اعتراف به 10 فقره سرقت در چابهار
 
رئیس پلیس نیروی انتظامی چابهار از دستگیری سارق خودرو با اعتراف به همدستی در سرقت ۱۰ فقره خودرو در سطح شهرستان خبر داد.
بهگزارش عصرهامون، حیدر علی کیخا مقدم در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: در تداوم رسيدگی به پرونده چند فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان و نيز در پی دستگيری یکی از اعضای باند سارقان خودرو در اول فروردین ماه سال جاری، شناسایی همدستان این سارق به صورت ويِژه در دستور کار ماموران پليس آگاهی قرار گرفت.
 
وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی جغرافيای زمانی و مكانی سرقت و تعقيب و مراقبت های ويژه یکی از همدستان این سارق را شناسایی کرده و تحت نظر قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی چابهار ادامه داد: عوامل پاسگاه انتظامی پیر سهراب و تیم رسیدگی کننده پرونده با کنترل نامحسوس متهم و جمع آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی قضائی متهم را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در منطقه مراد آباد دستگیر کردند.
 
وی با اشاره به دسترسی پلیس به مدارک جرم سارق تاکید کرد: متهم ۳۵ ساله در بازجوئی های اولیه منکر هرگونه ارتکاب جرمی شد اما در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ناچار به همدستی در ۱۰ فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.
 
کیخا در خصوص نحوه سرقت خودروها عنوان کرد: متهم با گشت زنی با یک خودروی پراید در سطح شهر، اتومبیل هایی که در حاشیه شهر و نقاط پرت پارک بودند را شناسایی و اقدام به سرقت آنها می کرد.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و تحقیقات برای شناسایی سایر همدستان و سرقت های احتمالی ادامه دارد.
انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۵۹۳


ارسال