شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ ,19 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار زابل خبر تخلیه روستا در این شهر را بر اثر خطر سیلاب تکذیب کرد.
غلامرضا گنجی در گفتگو با عصرهامون ضمن تکذیب شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر شکستگی سد در یکی از کشورهای همسایه و تخلیه روستا یا محله ای بر اثر خطر سیلاب در شهرستان زابل گفت: مسلما هر گونه هشدار و اطلاع رسانی از جانب ستاد بحران از طریق رسانه ملی و سایر رسانه های معتبر به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

وی از برگزاری جلسات متعدد ستاد بحران و اتخاذ تدابیر لازم برای مدیریت جهت بهره برداری از آب به بهترین شکل ممکن خبر داد و تصریح کرد: کلیه دستگاه ها و ادارات دولتی با همکاری و هم افزایی در حال مدیریت روان آب های ناشی از بارش های روز گذشته در سطح شهر هستند.

باقر کرد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در گفتگو با عصرهامون، اظهار کرد: تا به حال روستا یا محله ای در منطقه سیستان تخلیه نشده اما با توجه به شرایط بحرانی در هر زمان تصمیم گیری خواهد شد.

وی پیش بینی حالات مختلف احتمالی را امری طبیعی و لازم عنوان کرد و ادامه داد: در حال حاضر شرایط تحت کنترل است و خطری متوجه نقطه ای از سیستان نیست اما مسلما چنانچه طغیان از حد کنترل خارج شود و خطر سیل روستایی را تهدید کند برنامه تخلیه روستا حتما در دستور کار قرار می گیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۱۱


ارسال