پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ,24 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴
شناسایی 5 نقطه حادثه خیز زابل در سیلاب
 
فرماندار زابل گفت: بیشترین آبگرفتگی در مرکز و حاشیه شهرستان زابل است که توسط نیروهای ستاد بحران در حال رفع هستند.
به گزارش عصرهامون؛ غلامرضا گنجی در گفت و گو با اوشیدا گفت: در حال حاضر تمام ماشین آلات سایر ادارت در کنار ش
مامورین شهرداری در حال جمع آوری روان آب های بوجود آمده از سیلاب هستند.

فرماندار زابل افزود: نیروهای بسیجی و ارتش نیز در بحث کمک به مردم و تخلیه منازلی که آب به درون آنها نفوذ کرده است همکاری لازم را انجام میدهند.

وی ادامه داد: همچنین ماشین آلات بخش خصوصی نیز بکار گرفته شده اند تا آب موجود در خیابان های زابل را در مدت کوتاهی توسط مکنده ها جمع آوری کنند.

فرماندار زابل تصریح کرد: مشکل ترددی برای خودرو ها در خیابان های زابل وجود ندارد و تمام مسیر های منتهی به مرکز شهر  باز هستند.

وی ادامه داد: بیشترین آبگرفتگی در مرکز و حاشیه شهرستان زابل است که توسط نیروهای ستاد بحران در حال رفع هستند.

وی گفت: شهروندان در صورت بروز مشکل میتوانند با شماره ۱۳۷ شهرداری تماس حاصل کنند تا مامورین شهرداری به نقطه مورد نظر جهت رفع معضل اعزام شوند.

گنجی همچنین گفت: محدوده پل نهراب، کانال بنجار، محدوده سد سیستان و 2 نقطه از سرریز رودخانه نیاتک پنج نقطه حادثه خیز در منطقه سیستان است که مسئولان دستگاههای مربوطه موظف شدند اقدامات لازم را برای مقابله با سیلاب در این نقاط انجام دهند.

فرماندار زابل از آمادگی کامل دستگاههای عضو ستاد بحران این شهرستان خبر داد و افزود: در این جلسه مقرر شد ماشین آلات سنگین تمامی ادارات و نهادهای دولتی وخصوصی در منطقه حضور داشته باشند و مکانهای سرپوشیده ، مساجد‌. و سالن های ورزشی برای اسکان احتمالی مردم در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۳۸


ارسال