جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
توزیع بیش از ۵۰ تن گوشت برای تنظیم بازار شهرستان چابهار
 
رئیس صنعت، معدن و تجارت چابهار از توزیع بیش از ۵۰ تن گوشت گوساله، مرغ منجمد و گوسفندی برای تنظیم قیمت بازار این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، هادی اکبری در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۳۲ تن گوشت گوسفندی گرم در شهر چابهار توزیع شده است.
دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان چابهار افزود: با پیگیری های مستمر فرماندار جذب این مقدار از گوشت محقق که انتظار می رود با ورود دوباره گوسفند زنده از بندر چابهار روند جذب و توزیع گوشت استمرار داشته باشد.
وی با بیان اینکه ورود دام زنده مذکور با ایام تعطیلات نوروز تقارن پیدا کرد ادامه داد: مشکلاتی در کشتار، جذب و توزیع گوشت فوق ایجاد شد که با پیگیری ها، تلاش بی وقفه و مداوم فرماندار و اعضای تنظیم بازار شهرستان هماهنگی بیشتری برای کشتار و توزیع انجام شد.
اکبری با اشاره به اینکه مقدار ۶ تن گوشت گوساله تنظیم بازار در فروشگاه های منتخب تاکید کرد: به منظور تنظیم بازار گوشت قرمز تاکنون شش تن گوشت گوساله استحصال شده از دامهای وارداتی کشور همسایه وارد که در کشتارگاههای استان ذبح شده و در سطح شهر چابهار توزیع شد.
وی اعمال چنین تدابیری را برای مبارزه با گرانی دانست و عنوان کرد: به منظور استمرار توزیع گوشت فوق در چابهار در روزهای آتی هشت تن دیگر از گوشت های فوق وارد شهرستان و در فروشگاههای منتخب توزیع خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان محترم می توانند مرغ منجمد مورد نیاز خود را از فروشگاه تعاون روستایی شهرستان واقع در خیابان امام خمینی (ره) تهیه کنند.
نتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۴۷


ارسال