جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از انتقال 20 مادر باردار روستایی ساکن روستاهای مستعد سیل و بحران به مراکز خدمات جامع سلامت جهت مراقبت و ارائه خدمات زایمان بهداشتی طی دوروز گذشته خبر داد.
به گزارش عصرهامون ؛ دکتر محمدمهران امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار کرد:20 مادر باردار روستایی ساکن روستاهای مستعد سیل و بحران، از آغاز بارندگیها و طی دوروز گذشته به مراکز خدمات جامع سلامت جهت مراقبت و ارائه خدمات زایمان بهداشتی منتقل شدند و همچنین به منظور رفاه حال این مادران باردار کلیه خدمات رفاهی و ایاب و ذهاب همراهیان بیماران نیز پیش بینی گردیده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افزود: از بین بیماران منتقل شده تاکنون 4 مادر باردار وضع حمل نموده که خوشبختانه حال عمومی هر 4 نفر بهمراه نوزادان مساعد گزارش شده و سایر بیماران تحت نظر هستند.

وی در پایان از آمادگی کامل این دانشگاه جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی تا پایان بارندگیها خبر داد و گفت: در آخرین مورد نیز مادر باردار گیر افتاده پشت رودخانه دوکی(مابین تنبلان و سندسر) با کمک مردم محلی و اورژانس 115 کنارک از رودخانه عبور و به مرکز تسهیلات زایمانی زرآباد منتقل گردید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۴۹


ارسال