سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵
معاون عمرانی استانداری سیستان وبلوچستان:
طرح جهاد همبستگی ملی نشات گرفته از نگاه بلند و دقیق بسیج است/ مسجد و بسیج نقاط اتکا و اعتماد مردم
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: طرح اعلام شده از سوی سازمان بسیج ایده ای موثر و نشات گرفته از نگاه بلند و دقیق این سازمان مردمی است.
باقر کرد در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: در جریان طرح جهاد همبستگی ملی که از سوی سازمان بسیج اعلام شد هستم و آن را ایده ای موثر و عملیاتی برای تسریع در روند خدمات رسانی به سیل زدگان کشور می دانم.

وی افزود: ورود بسیج به عرصه خدمات رسانی به هموطنان قطعاً دارای برکات و آثار زیادی است که روند کمک ها را سرعت دوچندانی می بخشد و بارزترین و مهم ترین بخش این اقدام، خارج شدن کمک رسانی ها از چرخه گیر و دارهای اداری و آغاز فاز جدیدی از همیاری مردم است.

به گفته کرد؛ تا امروز ثابت شده است که هر کجا بسیج و بسیجیان با رعایت اصول و معیارهای فنی وارد گود شده اند شاهد سرعت عمل بوده ایم و از آنجا که در این جهاد ملی، بسیج یکی از نهادهای مورد اعتماد جامعه است قطعاً امکانات گسترده تر مردمی نسبت به امکانات محدود دولتی و اداری جمع آوری خواهد شد که همه برکات آن نیز مستقیماً به مردم استان های سیل زده خواهد رسید.

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: محور قرار دادن مساجد در طرح سازمان بسیج باز هم دلیلی بر تیزبینی بسیجیان است چرا که مسجد از همان دوران انقلاب کانون خدمت رسانی بوده و این طرح نیز دقیقاً منطبق بر ذات و هویت مساجد بنا شده است.

وی تصریح کرد: قرار گیری دو کانون مورد اعتماد و اتکاء مردم یعنی مسجد و بسیج بهترین گواه برای موفقیت این طرح خواهد بود و من نیز هم در حوزه مسئولیت اداری و دولتی خود و هم به لحاظ شخصی و وظیفه انسانی و ملی در این طرح مشارکت می کنم.

وی در پایان تاکید کرد: از آنجا که بسیج همواره در همه عرصه های مهم کشور حضور داشته توانسته است فعل خواستن توانستن را در عمل به اثبات برساند که باید از آنها قدردانی کرد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۹۰


ارسال