شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ,24 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶
ارسال دومین محموله کمک های سازمان منطقه آزاد چابهار به سیل زدگان
 
رئیس جامعه بازاریان و صنوف منطقه آزاد چابهار از ارسال دومین محموله کمک های تجار، فعالین اقتصادی و بازرگانان سازمان منطقه آزاد چابهار شامل ۲۱ تن برنج به مردم مناطق سیل زده خبر داد.
به گزارش عصرهامون، عباسعلی اکبری با اشاره به حادثه سیلاب اخیر که بیشتر مناطق کشور را متاثر از خود کرده و خسارات سنگینی را برای مردم به بار آورده است در گفت و گو با چهاربهاران اظهار کرد: متاسفانه این بارشهای بهاری موجب آلام و درد جمعیت کثیری از هموطنانمان در سراسر کشور شده است.
 
وی با اشاره به اهمیت کمک رسانی به مردم افزود: نکته مثبت و دلگرم کننده این رویداد این بود که از همان ابتدا مردم و تمام ارکان کشور اعم از دولت، نیروهای امداد و نجات، ارتش، سپاه و سایر نهادهای دولتی و خصوصی به صورت هماهنگ و یکدل آستین همت بالا زده اند تا به بهترین نحو و در سریعترین زمان خسارات و آسیب های حاصل از این سیلاب را کاهش دهند.
 
رئیس جامعه بازاریان و صنوف منطقه آزاد چابهار ادامه داد: سازمان منطقه آزاد چابهار نیز صبح امروز و همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) دومین محموله کمک های خود را به مناطق سیل زده کشورارسال کرد.
 
اکبری در پایان خاطرنشان کرد: محموله اول کمک های نقدی و مردمی چابهار تعداد یک هزار تخته پتو بود که در اختیار مردم سیل زده قرار گرفت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۷۲۰


ارسال